KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35192 Mink IIIM авто-анти-резервоарот пиштол битка соба кат и складирање кутија гравиран делови
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35192 Mink IIIM авто-анти-резервоарот пиштол битка соба кат и складирање кутија гравиран делови

DEN 1670.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Анти-резервоарот автомобил
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот