Моден Eyeglass Рамка Гроздобер Транспарентен Очила Ретро UV400 Обичен Леќа, Оптички
Ново

Моден Eyeglass Рамка Гроздобер Транспарентен Очила Ретро UV400 Обичен Леќа, Оптички

DEN 268.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Големината на рамката : 136mm
Мост : 18mm
Леќа Ширина : 54mm
Леќа Вертикална : 43mm
Храмот : 140mm
Тоа доаѓа со јасна без рецепт леќи,можете да го носат за модата, директно.и тоа исто така може да се замени со Rx леќи врз основа на вашиот рецепт.Ако сакате Rx леќа услуга,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали. Опис може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт за Испорака детали за Пратки кои обично се 7~24 работни дена за да ја вашиот Pay Pal регистрирана адреса. За нас Вашето задоволство е наш приоритет. Ние да се потрудиме да им понуди висок квалитет на производи и услуги на нашите клиенти.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте ме. Контактирајте со нас, Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро,
сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика,
ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот одговори; ако имате
проблеми со примање на нашите пораки, можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас. Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ве молиме дозволете ни да работат на прашања. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Ве молиме не се отвори случај на e Bay или Pay Pal, или да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратните информации директно!
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ако не се добие одговор од нас по 2 работни дена, ве молиме проверете со вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Незадоволни производ може да се врати во рок од 30 дена од датумот на породување. Можеме да ви понудиме целосна наплата или размена, но ние не сме одговорни за враќање превозот цена.

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
032580
Бренд Име:
BETSION
Шаблон Тип:
Животните
Рамка Материјал:
Пластични

Избор на купувачот