Висок квалитет 10.1 инчен екран на допир fanless индустриски панел КОМПЈУТЕР со Ram2Gb поддршка на windows xp/7/ 8
Ново

Висок квалитет 10.1 инчен екран на допир fanless индустриски панел КОМПЈУТЕР со Ram2Gb поддршка на windows xp/7/ 8

DEN 18240.00

Во форма достапна за нарачката


Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. dual-core Intel Atom D2550 процесор 1.86 GHz .
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификации
Модел
TPC-101 B
големина на екранот
AUO 10.1 инчен
Приказна површина
152.4 x 91.44 mm
Резолуција
1280x600
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Atom D2550+ NM10
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOM D2550 1.86 G
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
бела
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
3.25 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Производ Ефекти
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Главните својства

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Број На Модел На:
TPC-101B
боја:
Siver
Резолуција:
1280x600
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel ATOM D2550 1.86 G
систем:
Windows XP/win7/win8/linux
lan:
2*RJ45 Intel RTL8111C 1000Mbps
RAM меморија:
DDR3 2Gb MAX 8Gb
SSD:
SSD 32GB
Складирање Temp:
-40-80
Оперативен Temp:
-40-70
Сертификати:
CE,FCC,RoHS

Избор на купувачот