Бебе Момче Деца Romper Господин Долг Ракав Облека Поставува Телото Есен и Пролет Бебе Облека За Момчиња/Девојки Бебе Rompers
Ново

Бебе Момче Деца Romper Господин Долг Ракав Облека Поставува Телото Есен и Пролет Бебе Облека За Момчиња/Девојки Бебе Rompers

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Бебе Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Unini-јун
Број На Модел На:
8-15
Материјал:
Памук

Избор на купувачот