KEFU 11310-1 тестирани плоча За Леново E49 E49A E49G лаптоп плоча 11310-1 48.4TK01.011 плоча оригиналниот teste
Ново

KEFU 11310-1 тестирани плоча За Леново E49 E49A E49G лаптоп плоча 11310-1 48.4TK01.011 плоча оригиналниот teste

DEN 4013.00
DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката


Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.
11310-1 48.4 TK01.011 плоча одговара за Леново E49 E49 A E49 G лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи
!!!Внимание
1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.
2. На матичната плоча е посебен електронски производи, пред да ги купите, мора да се осигурате дека и другите делови на вашиот компјутер е добро, ако вашите додатоци е скршен, тоа ќе доведе до матичната плоча не работи, па мора да се тестира пред да ја купите вашиот ПРОЦЕСОР, RAM меморија, екран линија, екранот, и други мали додатоци.
3. Електронски производи треба професионални технологија, ако не сте професионален поправка компјутер, ве молиме да се купи внимателно, ако на матичната плоча за која причина да изгори надвор, ние не обезбеди гаранција услуга. Тестирање на матичната плоча
Производ packaing
Q&A
1. Whatformsof paymentare достапни за мене?
-Со Виза Кредитна картичка , Web Money,Qiwi паричник,Western Union,T/T,Бразил Boleto,
SOFORT Банкарство,Pay-pal
2. Гаранција?
-60days
3. На матичната плоча нови или поправени?
-Ова е фабрика инвентар. Тоа изгледа како нов. 100% работи,не се санираат
4. Оваа плоча компатибилен со мојата матична плоча?
-Може да се земе вашето оригиналната плоча фотографии за мене и ние може да се суди
5.Дали треба да плаќаат должност?
-Зависи од купувачот ги локалните Обичаи одлука.
Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Превозот
1.Ние ќе ви даде ефективно следење на број.
2.Ние можеме да брод на сите ширум светот, па купувачи не двоумете се да го нарачате.
3.Ние препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака (безбедност, заштеда на пари,Ако пакетот е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета).
4.Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока).
5. Ако примите оштетени или лошо деформирани пакет, ве молиме да ги слика од мене, кој ќе се заштитат интересите на купувачите и продавачите.
По-продажбата на услугата
1.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере да го замени производот или да се вратат на матичната плоча и ние ќе рефундирање на целосна наплата.
2.Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно.
3.Наплата е за цена на производот само, Ракување, поштенски и превозот обвиненија не се враќа.
4.Целосна гаранција против било неисправен производ,Ако клиент ми даде негативни повратни информации по случаен избор,Ние не ќе ги обезбеди по-продажбата на услугата.
5.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не го отворите било спорови и ме контактирате во било кое време. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
Изберете нас,Добар квалитет и compertitive цена!
1.Имаме професионален тим од инженери и тестери кои ќе ви обезбеди со најдобрите производи и услуги.
2.Нашата компанија се наоѓа во Кина, Guangdong, Шенжен, тоа е во близина на Хонг Конг.сите ние плоча од прва рака извори.
​ ​
Леново плоча
Леново плоча
Леново плоча
Леново плоча
Леново плоча
Леново плоча
Леново плоча
Леново плоча

Главните својства

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
USB 3.0
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Број На Модел На:
E49
Меморија Тип:
DDR3
Меморија канал:
Еден
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Чипсет:
intel HM86
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Олово Време:
1-2working дена по плаќање

Избор на купувачот