AloneFire DV35 нуркање подводни светлото 5 x кри XML L2 LED 26650 факел светлина водоотпорен осветленост led Светилка Фенер
Ново

AloneFire DV35 нуркање подводни светлото 5 x кри XML L2 LED 26650 факел светлина водоотпорен осветленост led Светилка Фенер

DEN 1841.00
DEN 2045.76

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни,Самоодбрана
сертификација:
CE,FCC,RoHS
полнач:
Не Е Применливо
Поддршка Dimmer:
Stepless затемнување
Тело Материјал:
Алуминиум
боја:
Бела
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Лумен:
Други
Бренд Име:
Alonefire
Број На Модел На:
DV35
Тип На Светилка:
нурне факелот
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Wattage:
12
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
L2

Избор на купувачот