KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35505 втората Светска Војна Германија E-50 план за надградба на автомобил со метални игла (Бр.)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35505 втората Светска Војна Германија E-50 план за надградба на автомобил со метални игла (Бр.)

DEN 2217.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот