KNL ХОБИ Vaja TE031 втората Светска Војна Воена Бариера (Tribulus terrestris Различни 1) Метал Гравирање
Ново

KNL ХОБИ Vaja TE031 втората Светска Војна Воена Бариера (Tribulus terrestris Различни 1) Метал Гравирање

DEN 1362.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот