HAICAR 2017 7Pcs Овошје Зеленчук Компир Slicer Машина Хеликоптер нож за лупење, Кујна Храна Алатка Поставите levert dropship D621
Ново

HAICAR 2017 7Pcs Овошје Зеленчук Компир Slicer Машина Хеликоптер нож за лупење, Кујна Храна Алатка Поставите levert dropship

DEN 141.00
DEN 197.76

Во форма достапна за нарачката

7 Pcs Овошје Зеленчук Компир Slicer Машина Хеликоптер нож за лупење, Кујна Храна Постави Алатка
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет!
Безбедно да се користи и лесно да се чисти
Нерѓосувачки челик Сечилото и ABS сад, здрава и издржлив
Високо квалитетна ABS кутија се користи како носител и сад
Сите алатки може да се стави во полето, простор-за заштеда на енергија и добро нареди
Содржи 7 алатки : можете лесно може да се намали на зеленчук и овошје во било која форма, парче, коцки, лента и сл.
Материјали : ABS+PC+ Нерѓосувачки челик
Боја : Портокалова
големина : беа 25,5*9cm
Пакет Се Вклучени :
1set x Кујна Tool Kit(7pcs)

Главните својства

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ
Нож Тип:
Сечење Ножеви
Функција:
Расположливиот
Бренд Име:
HAICAR
Број На Модел На:
veggie хеликоптер
Материјал:
ABS+PC+ Нерѓосувачки Челик
Материјали:
ABS+PC+ Нерѓосувачки Челик
боја:
Портокал
Големина:
Беа 25,5*9cm

Избор на купувачот