100pcs/многу 50g Матирано Стакло Тегли со Алуминиумска Капак,50мл Чаша Павлака Тегли,за Нега на Кожата Козметички Шишиња
Ново

100pcs/многу 50g Матирано Стакло Тегли со Алуминиумска Капак,50мл Чаша Павлака Тегли,за Нега на Кожата Козметички Шишиња

DEN 8160.00

Во форма достапна за нарачката

100pcs/многу 50g Матирано Стакло Тегли со Алуминиумска Капак,50мл Чаша Павлака Тегли,за Нега на Кожата Козметички Шишиња 100pcs/многу Материјал : стакло шише со алуминиумска капак Големина : 45mm(H)*56mm(Диа) Капацитет : 50g Тежина : 108g/pc Капак Боја : сјајна злато / црна / сјајна сребрена / мат сребро.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
WDW
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
50g

Избор на купувачот