Нови Пристигнување 220V 25W 80kg.cm 0.3 AC Опрема Моторни 9 Револуции во Минута Ниски ВРТЕЖИ во минута Опрема Редуктор Моторни +AC Моторни Гувернерот Топла Продажба
Ново

Нови Пристигнување 220V 25W 80kg.cm 0.3 AC Опрема Моторни 9 Револуции во Минута Ниски ВРТЕЖИ во минута Опрема Редуктор Моторни

DEN 4752.00

Во форма достапна за нарачката


Нови Пристигнување 220 V 25 W 80kg.cm 0.3 AC Опрема Моторни 9 Револуции во Минута Ниска
ВРТЕЖИ во минута Опрема Редуктор Моторни +AC Моторни Гувернерот Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Напон : 220 V
Моќност : 25 W
Актуелни : 0.3 А
Брзина : 9 револуции во минута
Вртежен момент : 80kg.cm
Големина : 15 * 9 * 10СМ
Тежина : 2.2 KG
Јачина на звук : 0.27 KG

Главните својства

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FH189
Излезна Моќност:
25w
Тип:
Индукција На Моторни
сертификација:
CE
Фреквенција:
50Hz/60Hz
Фаза:
Еднофазен
Ефикасност:
Други
Заштита На Функција:
отворен тип
AC Напон:
220v
Број На Производ:
FH189
Напон:
220V
моќност:
25w
тековната:
0.3 А
Брзина:
9 револуции во минута
Вртежен момент:
80Kg.cm
Големина:
15 * 9 * 10CM
Тежина:
2.2KG
јачина:
0.27 Kg

Избор на купувачот

AC СЕРВО МОТОР HC-SF102X
Ново
AC СЕРВО МОТОР HC-SF102X
Во форма достапна за нарачката
DEN 34944.00
Класификација на производот: