3 компјутери/set розова силикони нерѓосувачки челик машки чистота појас панталони+бедрото прстен+анален plug bdsm ропство уред секс prodcuts за мажи
Ново

3 компјутери/set розова силикони нерѓосувачки челик машки чистота појас панталони+бедрото прстен+анален plug bdsm ропство уред

DEN 6202.00
DEN 6528.00

Во форма достапна за нарачката

Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.3 компјутери/set розова силикони нерѓосувачки челик машки чистота појас панталони+бедрото прстен+анален plug bdsm ропство уред секс prodcuts за мажи Производи dexcription : Овој производ е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и храна одделение силиконски материјал.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Не се отвори спорот без комуникација. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Има силикони бенд околу нерѓосувачки челик појас, може да се игра заштитна улога. 12 месеци гаранција. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Тоа е многу брзо. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Силикони лагер анален приклучок : 119*28mm бедрото прстен : 3 големината за да се прилагоди (периметар : 47-49cm) Половината големина : прилагодување на опсегот на 90-110cm
Ако ви треба поголем големина, Ние нудиме бесплатна услуга за да го прилагодите големи димензии, Директно известување ние треба да го прилагодите големина,ви благодариме
1. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Купи со доверба (со исклучок на опрема) 2. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.

Главните својства

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
QMR2016102506
Бренд Име:
Црна Император
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вид:
секси играчки за човекот
Употреба:
чистота појас мажи
жешка:
чистота појас машки
Тип:
Машки Чистота Уреди
Стил:
чистота кафез
Објектот:
машки чистота уред
Големина:
waistline

Избор на купувачот