Новиот Дом Лабораторија FG РА Bur Burs Носителот Блок Случај Alumimum 2 парчиња Autoclavable
Ново

Новиот Дом Лабораторија FG РА Bur Burs Носителот Блок Случај Alumimum 2 парчиња Autoclavable

DEN 796.00
DEN 846.72

Во форма достапна за нарачката


Новиот Дом Лабораторија FG РА Bur Burs Носителот Блок Случај Alumimum 2 парчиња Autoclavable 100% сосема нов и висок квалитет 2 компјутери висок квалитет на стоматолошки bur блок со поклопец 15 дупки (10 дупки за FG bur, точка за Висока Брзина, 5 дупки за РА bur, точка за мала Брзина) Autoclavable под висока температура на 135 ℃ и притисок на 0.22 Mpa Материјал : Алуминиум Боја : 2 боја може да бидат избрани, ни порака која боја сакате рамките 12hours откако ќе се плати,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Големина(L*W*H) : 6*2.5*2.8 cm
пакување листа : 2 парчиња

Главните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошки FG Голема Брзина Burs Носителот 15 Дупки
Состојка:
Никој
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
80g

Избор на купувачот