KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35692 Вљубените Мк.III Пешадија, Тенк и Метал Шредер за Uniaxial Приколка
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35692 Вљубените Мк.III Пешадија, Тенк и Метал Шредер за Uniaxial Приколка

DEN 1932.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот