кендис guo! супер симпатична кадифен играчки симулирани куче мини кутре големи уши полнети кукла креативни роденден на Божиќ подарок 13cm 1pc
Ново

кендис guo! супер симпатична кадифен играчки симулирани куче мини кутре големи уши полнети кукла креативни роденден на Божиќ

DEN 334.00
DEN 351.36

Во форма достапна за нарачката


Оригиналната цена $15.6. Сега ??? Оригиналната цена $11.51. Сега ??? Оригиналната цена $14.83. Сега ??? Оригиналната цена $9.98. Сега ??? Оригиналната цена $10.98. Сега ??? Оригиналната цена $20.29. Сега ??? Оригиналната цена $20.38. Сега ??? Оригиналната цена $16.82. Сега ??? Оригиналната цена $12.98. Сега ??? Оригиналната цена $10.97. Сега ???
Драг пријател, Кинески стоковна!
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга.
Ви благодарам многу!
супер симпатична кадифен играчки симулирани куче мини кутре големи уши полнети кукла креативни роденден на Божиќ подарок 13cm 1pc
Материјал : кадифен
Облик : куче
Боја : бела, сива, кафеава
Големина : за 13cm
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони(за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Даноци
1) цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.
2) правилата се различни во секоја земја, за жал, не постои начин за нас да знаат relus, прописите, обичаите, традициите, практики, документација во секоја земја, па Затоа ние не може да понуди совети во врска со даноците во вашата земја, но ако се знае информации на даноци правила во вашата земја, само кажи ни, ние сме повеќе од среќни да го следат вашиот чекор.
Превозот
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail, обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја. но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци. ви благодариме
Наплата
1) Неисправни производи мора да се каже во рок од 3 дена заедно со фотографии на неисправни делови, ние може да испрати нови една за замена, но клиентите треба да се обрне на товар
2) ако сакате наплата, само износот на стоковните себе
Повратни информации
Ако сте задоволни со објектите што сте ги примиле, pls ни даде позитивна повратна информација, вашата поддршка е моќта на работа.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
се грижи
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
кендис guo
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
20170803101
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачот