Прекрасна зајакот hummer затворач мода DIY додатоци DZ112 бисер pendant
Ново

Прекрасна зајакот hummer затворач мода DIY додатоци DZ112 бисер pendant

DEN 389.00
DEN 492.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ-112
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
Z
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Красат член тип:
Класичен
Класичен или моден:
Моден
Метал:
Цинк Легура
is_customized:
yes
Обликот:
Нога
Земја на потекло:
Кина провинција жеџијанг
Тежината на:
7g
Погоден За Ситуации:
Најчесто користени
На име на производ:
hummer затворач pendant

Избор на купувачот