Нови 2017 деца стомакот танцување реално свила Превези Деца/Девојка Фаза Перформанси покаже рака-Шамија свила фан Превези S/M големина
Ново

Нови 2017 деца стомакот танцување реално свила Превези Деца/Девојка Фаза Перформанси покаже рака-Шамија свила фан Превези

DEN 618.00
DEN 618.24

Во форма достапна за нарачката


Нови 2017 деца стомакот танцување 100% реално свила Превези Деца/Девојка Фаза Перформанси покаже рака-Шамија свила фан Превези S/M големина
Нашите Свила Превези :
1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица
2) 100% реално Свила материјал
3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment
4) добра цена и брза испорака,добра услуга.
C olor :
Слика во боја : вкупен број е 9 бои за вашата да се избере ( како слика покажаа)
(Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас )
Големина на :
S големина : за 180x90cm = 70.8"x35.4"инчен за деца/деца/девојки
М големина : околу 20 0x90cm = 78.7"x35.4"инчен за деца/деца/девојки
(Истакна : ако ви треба било други L или XL,XXL големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )

Главните својства

Големина:
S, M
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
newkids Превези-1
Материјал:
Свила
Бренд Име:
OrientalDance
Пол:
Девојки

Избор на купувачот