KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0151 втората Светска Војна германската за 3,7 СМ Flak18 / 36/37 анти-авион пиштол со метални буриња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0151 втората Светска Војна германската за 3,7 СМ Flak18 / 36/37 анти-авион пиштол со метални буриња

DEN 1385.76

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Плус, топ
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот