M93R3007SE СТАРТЕР МОТОРНИ 24V 6KW 13023606 ЗА WEICHAI WP6 ГАС НА МОТОРОТ ЗА DEUTZ TD226B
Ново

M93R3007SE СТАРТЕР МОТОРНИ 24V 6KW 13023606 ЗА WEICHAI WP6 ГАС НА МОТОРОТ ЗА DEUTZ TD226B

DEN 10560.00

Во форма достапна за нарачката


M93 R3007 SE СТАРТЕР МОТОРНИ 24 V 6 KW 13023606 ЗА WEICHAI WP6 ГАС НА МОТОРОТ ЗА DEUTZ TD226 B
1 Единица излезна моќност : 24 V 6 KW
2 Ротација : Г.С.
4 Пакет : картон (50cm*45см*40cm)
5 Нето Тежина : 16 KG
Гаранција tim e 360days
Delievery време е 5-7days по плаќање
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD, исто така, може да ги обезбеди следниве ЗА PRESTOLITE СТАРТЕР МОТОРНИ MS4-401-01 24 V 5 KW C3977203 C4930605 1613136000001 1610036000009 37 M11-08010 37 T74-08010 3708-00004 1015-00011 MS3-509 24 V 7.8 KW C4937364 MS3-506 24 V 7.8 KW C3976618 MS3-504 24 V 7.8 KW C3415537 M95 R3008 SE 24 V 5 KW 3708010-551-4110 B M95 R3005 SE 24 V 6 KW 370810 A470-0000 M95 R05 24 V 6 KW 3708010-470-0000 M95 R03 24 V 5 KW 3708010-541-HQ10 M95 R02 24 V 5 KW 3708010-520-0000 P M94 R05 12 V 4 KW 13031604 M94 R04 12 V 4 KW 12187645 M94 R02 12 V 4 KW 13024002 M94 R01 12 V 4 KW 3708010-158-QT10 M93 RA 24 V 6 KW C4929600 M93 R3026 SE 24 V 6 KW C4992135 M93 R3018 SE 24 V 6 KW J6300-3708100-002 M93 R3017 SE 24 V 6 KW 610800090009 M93 R3015 SE 24 V 6 KW 13031962 M93 R3014 SE 24 V 6 KW C4983068 M93 R3013 SE 24 V 6 KW C4992261 M93 R3007 SE 24 V 6 KW 13023606 M93 R3005 CSE 24 V 6 KW G5800-3708100 A-002 M93 R3005 BSE 24 V 6 KW G5800-3708100 A-002 M93 R3005 ASE 24 V 6 KW G5800-3708100 A-002 M93 R3005 ASE 24 V 6 KW M93 R3005 ASE M93 R3003 SE 24 V 6 KW C4983067 M93 R3002 SE 24 V 6 KW C4983774 M93 R3001 SE 24 V 6 KW C4948058 M93 R03 A 24 V 6 KW C4930044 M105 R3016 SE 24 V 7.5 KW C4959901 M105 R3015 SE 24 V 7.5 KW M3400-3708100 B-002 M105 R3007 SE 24 V 7.5 KW L3001-3708100 B-002 M105 R3004 SE 24 V 7.5 KW C4942446 M105 R3003 SE 27 V 7.5 KW 3708010-53 DB M100 R2005 SE 14 V 4 KW 13031614 M100 R2004 SE 14 V 4 KW 12187645 M100 R2004 SE 14 V 4 KW 12187645

Главните својства

Другиот Дел Број:
M93R3007SE
Објектот Ширина:
30
Објектот Должина:
45
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
16KG
Специјални Функции:
Стартер
Осветленост Дел Број:
M93R3007SE
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
30
Производителот Дел Број:
M93R3007SE
Напон:
24v
моќност:
6KW
Заби:
10T

Избор на купувачот