Мотоцикл Огледало Алуминиум CNC Rearview & Пак Сигнал LED Светло За VELOCE ГОЛ KAWASAKI Benelli Hyosung Хонда фит За KTM BMW
Ново

Мотоцикл Огледало Алуминиум CNC Rearview & Пак Сигнал LED Светло За VELOCE ГОЛ KAWASAKI Benelli Hyosung Хонда фит За KTM BMW

DEN 3252.96

Во форма достапна за нарачката


Poduct Опис Пакет се Вклучени : Поставување на Две Странични Ретровизори(Лево и Десно) Материјал : Висок Квалитет на CNC Алуминиум Боја : blac Карактеристики : Оптички одделение акрилик стакло, огледала Елегантен и Стилски Дизајн Веднаш Надградба на Вашиот Велосипед Во Нова Обичај Око Фаќање Погледнете Повеќе Агол Корекција, 360 степени Вртливата Топката Заедничкиот проект (Може да Се Прилагоди за да Positon како што се гледа во Фотографии) Супериорен Квалитет, Вистински Алуминиум Совршен Комплимент За Вашиот Велосипед Лесно да се инсталира, нема промена е потребно Fitment : Одговара на стандард шупливи 7/8 инчи дијаметар handlebars Користи Interal Менгеме Систем Ова огледало е универзална, не се посебно направени за некои велосипед, ве молиме бидете сигурни дека вашиот велосипед, користете празен круг 7/8" handlebar Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за Јамаха
Одговара за сите мотоцикли за Хонда за Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / .. за Џип и хеликоптер : Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / .. за Dirt bike : XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / .. за Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / .. за Kawasaki за Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / .. за Џип и хеликоптер : В.Н.Е серија / .. за Dirt bike : Versys / KLX серија / .. за Suzuki за Улица велосипед : Б-Крал, / GSF1250 / GSF600 / Gladius SFV650 / SV650 / SV1000 / GSR600 / .. за Џип и хеликоптер : Булевар / Натрапникот / Volusia / .. за Dirt bike : V-Strom / д-р серија / .. за Скутер : Skywave / Burgman серија / Gemma / .. за Јамаха Улица велосипед : XJR1300 / XJ6 / V-max / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / YBR / .. Џип и хеликоптер : XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / .. Dirt bike : XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / .. Скутер : Височество / X-Max / X-Град / .. за Aprilia : за Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / .. за Benelli : ТНТ / TRE / BX / Кафе / Quatro / Сомот / .. за BMW : K1300 / K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / .. за Derbi : DRD серија / GP1 трки серија / .. за Ducati : Чудовиште серија / GT серија / Hypermotard / .. за Gilera : Nexus серија / Тркач Серија / .. за KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / ..
Еден пар на Ретровизорите (и левата и десната страна)

Главните својства

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
24.1cm
Објектот Тежина:
800g
Материјал Тип:
CNC Алуминиум
Објектот Ширина:
1.9cm
Бренд Име:
YUANQIAN
Име На Модел:
HVW-РМ-006
Објектот Должина:
24.1cm
Точка име :
Rearview Огледало
Fitment:
за Универзален
боја:
како на сликата прикажани
Пакет:
1 пар
Бесплатен превозот :
Yes
Одговара:
Универзална
Употреба:
Мотоцикл Rearview Странични Ретровизори
Направени од страна на:
CNC

Избор на купувачот