Бесплатен превозот 5.2(13cm) Кралска сина sinamay fascinator база шапка sinamay коса додатоци,DIY коса додатоци 12pcs/lotMYQH019RO
Ново

Бесплатен превозот 5.2(13cm) Кралска сина sinamay fascinator база шапка sinamay коса додатоци,DIY коса додатоци 12pcs/lotMYQH019RO

DEN 950.40

Во форма достапна за нарачката


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Бесплатен превозот 5.2"(13cm) Кралска сина sinamay fascinator база/ sinamay коса додатоци,DIY коса додатоци 12pieces/lot MYQH019 RO
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор, ви благодариме.

Главните својства

боја:
МИКС од БОИ, Кафена, Портокалова, Зелена, Розова, Тиркизна
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Материјал:
sinamay
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SY17051601
Големина:
5.2(13cm)
боја:
16 бои
METAIL:
sinamay

Избор на купувачот