Тактички Лов Очила Лов Оптика Riflescopes Црвена Точка Поглед Леќа Заштитна Holosight Покритие За 551 / 552 / 553 / Тип
Ново

Тактички Лов Очила Лов Оптика Riflescopes Црвена Точка Поглед Леќа Заштитна Holosight Покритие За 551 / 552 / 553 / Тип

DEN 114.00
DEN 133.92

Во форма достапна за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на 2mm акрилик материјал.
Погоден за 551/552/553.
Избегнете оштетување на holographic поглед.
Совршен за на отворено војна игра активности.
ДЕТАЛИ :
Боја - Јасно
Екран димензија - 41mm(W) x 30мм(H) x 2mm(D)
Answer : ___________________________ NOTE :
Точка поглед не е вклучена во оваа точка.

Главните својства

Тип:
Пушка
Бренд Име:
Sbedar
Функција:
Red Dot
Број На Модел На:
J31

Избор на купувачот