Rolecos Бренд 2017 Бела Слатка Принцеза Готски Лолита Памук Се Облекуваат Жените Гроздобер Бал Партија Маскарада Фустани
Ново

Rolecos Бренд 2017 Бела Слатка Принцеза Готски Лолита Памук Се Облекуваат Жените Гроздобер Бал Партија Маскарада Фустани

DEN 2770.00
DEN 3462.72

Во форма достапна за нарачката


Rolecos Бренд 2017 Бела Слатка Принцеза Готски Лолита Памук се Облекуваат Жените Гроздобер бал Партија Маскарада Фустани Боја : бела Материјал : памук Извор : готски лолита слатка принцеза се облекуваат Вклучува : фустан Карактеристики : Тоа е многу направено за да направи да се чувствуваат удобно и да се издвоите од толпата. Тој е направен од Chiffon и Poplin што е и силна и мазна , и претстава која сама по елегантен изглед да се облекуваат. Големина Големина Биста Половината Ракав Фустан Должина M 76-140 56 44 132 L 80-148 60 46 140
Поврзани Производи
100% Вистински Фотографии
За НАС
Rolecos е професионална костими бренд во светот,ние се најде фабрика од 2001 година,кој се наоѓа во Yiwu град на Провинцијата Жеџијанг,Кина .
Ние главни производи : Cosplay /Ретро Стил/ноќта на Вештерките/Божиќ Носии ,и др .
Благодарение на Супер Квалитетно, Стабилно Снабдување, Разумна Цена, и Доволно Испорака, нашите производи се ужива висок углед во повеќе од 30 земји и региони, како што се Европа, САД, Јужна Америка, Кореја, и во Африка.
Сите производи се директно доставуваат до потрошувачите во целиот свет .
Ние исто така добредојдени ОЕМ и ODM наредби. Ако имате слики или примероци, можете да ги испратите до нас. Ние ќе производство на производи според вашите спецификации и барања.
Ние сме во потрага напред за вашата соработка .
Најчесто поставувани прашања
П : Како да се справи доколку големината не е погоден ?
A : Прво, ве молиме контактирајте со нас ,ние се обезбеди враќање и замена услуга на стоки, ние гарантираме за да бидат задоволни од вас.
П : Како да се врати или размена?
А : ве Молиме да ги испратите назад,ние ќе испрати рок од 3 дена кога ќе се врати пратката.Ние ќе ви испратиме нова следење не за испраќање објекти .На враќање превозот задолжен е за сметка на купувачот .
П : Што треба да направам ако имате проблеми со квалитетот ?
А : ве Молиме контактирајте со нас и да ни испратите слика за предмети по што comfirmed,Ако неговата нашата одговорност,ние ќе им даде на вашиот particial наплата како компензација . Целосна наплата на располагање онолку долго колку што парцела е вратено
П : Зошто јас треба да плаќаат дополнителни сопствени даночни за мојот предмети?
A : На одредени околности, некои земјата може да изврши наплата на сопствени даноци за купување од други земји. ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачот треба да биде одговорен за Сопствени Данок на неговата земја.Ние се обидуваме се потрудиме да ви помогне да се избегне данок ,но не се одговорни за тоа ,ви благодариме за разбирањето . П : Кога ќе можам да добијам мојот предмети?
О : За да го прилагоди за производот, обработка на време за 7-15 дена, додека нормална големина може да се испрати во рамките 1-3 дена по заврши на плаќање . Како и за транспорт на времето,Тоа ќе ве чини 4-7 дена преку експрес испорака . Кина Пост потреби за 15-35 дена (Во прилог на Бразил, Русија, Чиле, Колумбија и далечински земји).
Повратни информации
Почитувани купувачот ,кога сте примиле цел :
1.Ако ви се допаѓа нив , ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда позитивни повратни информации !!
2.Ако не сте задоволни со нив , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,и немојте да се отвори спорот .Ние ќе се решаваат прашања, ве молиме да ни даде можност да ви послужи, да ви даде добар купат искуство .

Главните својства

Големина:
M, L
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GC278
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ROLECOS
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
сите
Компоненти:
Појас

Избор на купувачот