Случај Cowhide За Apple iPad Pro12.9 Нови 2017 Заштитна Smart cover Вистинска Кожа За iPad pro12.9инчен Таблет КОМПЈУТЕР Ракав Случаи
Ново

Случај Cowhide За Apple iPad Pro12.9 Нови 2017 Заштитна Smart cover Вистинска Кожа За iPad pro12.9инчен Таблет КОМПЈУТЕР Ракав

DEN 1927.00
DEN 2028.00

Во форма достапна за нарачката


На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【За i Pad Про 12.9 Нови 2017 A1670】12.9 инчен
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај
Gowhide Вистинска кожа Случај

Главните својства

Бренд Име:
HUWEI
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
23cm
Број На Модел На:
За ipad Про 12.9
Пакет:
No
Должина:
32cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За iPad Pro12.9 Nwe 2017
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
12.9

Избор на купувачот