KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35161 втората Светска Војна Германија E-25 планови за надградба на автомобил со метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35161 втората Светска Војна Германија E-25 планови за надградба на автомобил со метални делови гравирање

DEN 2662.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот