16 компјутери NI-МЗ 2600Mah 1.2 V aa Батерии АА Батерија на Батерии 2A Bateria Baterias 2a Пред-обвинет Bateria
Ново

16 компјутери NI-МЗ 2600Mah 1.2 V aa Батерии АА Батерија на Батерии 2A Bateria Baterias 2a Пред-обвинет Bateria

DEN 1461.00
DEN 1947.84

Во форма достапна за нарачката


Батерија Тип : 1.2 V Ni-МЗ АА 2600m Ah Батерија
Бренд : PKCELL
Модел : Ну-МЗ 1.2 V АА 2600m Ah
Големина : АА
Напон : 1.2 V
Нормалните Капацитет : 2600m Ah
Димензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mm
Стандард Полнење на струјата : 260m A Време : 15Ч
Брзо Полнење на струјата : 780m A Време : 4 H
Примена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3/MP4 плеер,електрични жилет итн.
Пакетот вклучува : 16 х АА батерија
Pls Забелешки :
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Номиналниот Напон:
1.2 V
Батеријата Број:
16
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
Pkcell
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
AA
Замена На Батеријата:
No
Замена На Батеријата:
No

Избор на купувачот