2 ПАРЧИЊА lastic Туш кабина Лизгачки Стаклена Врата Позиционер Бања Вратата Граничник Прилагодливи Спектар 5-24mm JF1279
Ново

2 ПАРЧИЊА lastic Туш кабина Лизгачки Стаклена Врата Позиционер Бања Вратата Граничник Прилагодливи Спектар 5-24mm JF1279

DEN 1325.00
DEN 2172.48

Во форма достапна за нарачката

2 ПАРЧИЊА Пластични Туш кабина Лизгачки Стаклена Врата Позиционер Бања Вратата Граничник Прилагодливи Спектар 5-24mm JF1279 Опис : Туш кабина стакло затка Прилагодливи : 5-24mm Лесно да се инсталира Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Главните својства

Тип:
Вратата Се Стопира
Број На Модел На:
JF1279-40
DIY Материјали:
Водовод
Бренд Име:
OuXinDiLong

Избор на купувачот