KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35264 Sd.Kfz.251D полу-роботот оклопни возила остатоци кутии и fenders гравиран делови
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35264 Sd.Kfz.251D полу-роботот оклопни возила остатоци кутии и fenders гравиран делови

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот