5cm*25m Рефлексивни селотејп за автомобил стил мотоцикл декорација рефлексивни предупредување лента
Ново

5cm*25m Рефлексивни селотејп за автомобил стил мотоцикл декорација рефлексивни предупредување лента

DEN 1005.00
DEN 1478.40

Во форма достапна за нарачката

5cm*25m Рефлексивни селотејп за автомобил стил мотоцикл декорација рефлексивни предупредување лента
Име : Рефлексивни Предупредување Лента
Материјал : ПВЦ
Боја : Жолта/Црно/Бело/Црвено/Сино
Големина : 5 CM x25 M
Горниот слој : ПВЦ
Поддршка : Ослободување на лагер
Ретро-рефлективен индекс : 300cd/лукс
Рефлексија принцип : Микро призма
Соодветна температура : -20~60°C
Животниот век : 3 години
Примена : Тело знаци; сообраќајните знаци; знаци на предупредување.
Карактеристики : Висок ретро-рефлексивноста; одлични времето отпор.
Примена : Тело знаци; сообраќајните знаци, знаците за предупредување.
Совети : цената содржи многу. (5cm X 25m)
1.Roadstar имаат добра репутација amond кина, која poesses странски trad искуство повеќе од 10 години.
2.Нашата компанија специјализирана за производство на мисловните безбедноста на производот, поседување strick следење на квалитетот на системот.
3.Имаме сеопфатна продажба и aftersales услуга. ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
За Превозот :
1. Сите предмети се испраќаат само по редоследот е одобрен од страна на Aliexpress, кога е примено вашето плаќање, ние треба
1-2 текстот дена да се процесира вашата нарачка.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, адреса, поштенски код е точен.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се
купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
4.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.
5. Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот предмет, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
6. Ние нудиме повеќе превозот опции,нормален воздух mail,брзо воздух mail,изразат испорака на услуги за вашата потреба.
7. Ако повеќе од пет наредби, ние ќе ги искористиме брзо логистика да се испрати. (Fedex или DHL)
За Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO.
Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail)
1.Ние ќе им се понуди професионална поддршка на производот : Product Истрага, По продажба на Услуги,
Превозот решение и така натаму. Ако имаш прашање или проблем, ве молам, само нас контакт.
Whats App : 0086-15959578780
2.Грижа на клиентите е наш врвен приоритет, ако не сте задоволни со нашите производи по купувањето од нас,
ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации во прв план.
ние сме секогаш подготвени да им понудиме на нашите најдобра услуга за вас, па ве молиме контактирајте со нас дека ние може да им помогне на
можете да ги реши сите проблеми во соодветен начин.
Забелешки :
За големината и бојата разликата, ние треба да се изјасни за тие следново :
1.Како резултат на различните мерки, ве молиме прифатете 1~3cm грешки;
2.Различни компјутерски екрани може да прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Така, ве молиме да прифати разумен боја разлика. Ви благодариме за
вашиот вид разбирање.

Главните својства

Објектот:
рефлексивни предупредување лента
боја:
Жолта/Црно/Бело/Црвено/Сино
Горниот Слој:
ПВЦ
Големина:
5cm*25m
Поддршка:
Ослободување на лагер
Лепило Состојки:
Акрилик Лепило
Рефлексија принцип:
Микро призма
Ретро-рефлективен индекс:
300cd/лукс
Животен век:
3 Години
Функција:
Висок ретро-рефлексивноста; одлични времето отпор

Избор на купувачот