FnSn New2017 Топло Лето Паун Ѓердан Ѓердан Шарени Кристал Жените Цинк Легура Подарок Модата На Животните Накит Колиер Продажба N120
Ново

FnSn New2017 Топло Лето Паун Ѓердан Ѓердан Шарени Кристал Жените Цинк Легура Подарок Модата На Животните Накит Колиер Продажба

DEN 264.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Fn Sn New2017 Топло Лето Паун Ѓердан Ѓердан Шарени Кристал Жените Цинк Легура Подарок Модата на Животните Накит Колиер Продажба N120 ѓердан ѓердан ѓердан

Главните својства

Должина:
Link Chain
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FnSn
Бренд Име:
FnSn
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
како Слика
Функција:
Сите натпревар стил
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
ѓердан
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Ѓердани
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Животните

Избор на купувачот