KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35416 M1A2SEP & quot; Абрамс & quot; главната битка резервоарот надградба на базен метал etch
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35416 M1A2SEP & quot; Абрамс & quot; главната битка резервоарот надградба на базен метал etch

DEN 2228.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот