GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Алкател Еден Допир Pixi 4007D СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака
Ново

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Алкател Еден Допир Pixi 4007D СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач

DEN 273.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за Алкател Еден Допир Pixi 4007 D 3.5 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

Главните својства

Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
дизајн:
Обична,Гроздобер
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
гроздобер паричник
Мало Пакет:
No
Големина:
3.5inch Screen
Компатибилен Бренд:
Алкател
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Функција:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard

Избор на купувачот