Holographic Ласерски Кралска Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM Големина
Ново

Holographic Ласерски Кралска Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. Големи цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
3. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). добредојдовте OEM наредби Царинската Пакување на располагање,Слободни царински Лого. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ви благодариме за вашиот вид соработка. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.Добредојдовте да контактирате со нас.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.(Ние не ќе биде одговорен за двете). O(∩_∩) O~
1.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство.Сакаат ќе може да го разбере.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети. Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија . Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела).Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување . 50g/200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба Тука се 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина).Или не,ве молам, точно пред исплата. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1. прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.TCA705 Holographic Ласерски Кралска Сина Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси -Обликот : насмевка лице -Size : 6 MM -Боја : Ласерски Кралска Сина Боја -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt.

Главните својства

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
TCA705
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon

Избор на купувачот