Бесплатни shiping 10pcs/многу 3.3 V Активни XO Осцилатор година 20MHZ OSC 20 МИЛИОНИ 2.0*1.6
Ново

Бесплатни shiping 10pcs/многу 3.3 V Активни XO Осцилатор година 20MHZ OSC 20 МИЛИОНИ 2.0*1.6

DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката


3.3 V Активни XO Осцилатор 2016 година 20 MHZ OSC 20 МИЛИОНИ 2.0*1.6

Главните својства

боја:
XO Осцилатор 33MHZ7
Материјал:
титаниум челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XO Осцилатор -2520 ГОЛЕМИНА
Тип:
Други
skype id:
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889

Избор на купувачот