WOSTU Нов Луксузен Вистински 925 Sterling Silver Сина Среќа Круг Синџир Хривнија За Жени Мода Накит за Подарок DXB005
Ново

WOSTU Нов Луксузен Вистински 925 Sterling Silver Сина Среќа Круг Синџир Хривнија За Жени Мода Накит за Подарок DXB005

DEN 547.00
DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката


Име : Бренд 925 Sterling Silver Хривнија Накит
Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако Не , 10 Пати наплата !

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
WOSTU
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DXB005
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Подарок за:
Пријател ,Девојка,Жена,Мајка
Животната средина:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли раката
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија
Материјал:
100% 925 фунта Сребро ,ако не ,100% наплата !
накит:
Парична Казна Накит
Печат:
s925
Должина:
25cm

Избор на купувачот