62mm Нови Најкул Дизајн во Облик на Молња Smoking Weed Билка Брусилки Тутун Цигари Квалитет Дробилката Додатоци
Ново

62mm Нови Најкул Дизајн во Облик на Молња Smoking Weed Билка Брусилки Тутун Цигари Квалитет Дробилката Додатоци

DEN 604.32

Во форма достапна за нарачката


Здраво ,Драги клиенти. Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе го најдете она што ви треба.
Материјал : Цинк Легура
Големина : 62mm
Висина : 46mm
Тежина : 210 g
Боја : сребро, Зелена, Сива, Сина
Топло потсетување : ве Молиме напишете ја вашата боја или патен сакате откако плаќање. Ако овој Модел е надвор од акциите, моделот ќе случајно ви испрати.
Пакет содржи : 1 X 4 Слој од Цинк Легура Мелница , 1 X Мали scratcher во мелница
Оваа мелница е мини но практично, и е лесно да се носат, која е моден алатка за оние кои го сакаат
пушењето.
Четири делови филтер дизајн
рака чудак механизам
Остар жилет тревите
Нерѓосувачки челик полен екранот
Тенка поли прстен за непречено мелење
Едноставен и Лесен за употреба
********************************************************************************
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!
1 . Почитувани купувачи, без оглед на она што се случува или што е проблемот, ве молиме контактирајте со нас прво. Ние ќе се реши
проблем и ќе ви даде одговор како е можно поскоро.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи , ве молиме да дадете
ни пет ѕвезди високи пофалби.
2. Кога ќе ја прими стоката, ти најде тоа биле defectived или скршени. Ве молиме да ги фотографиите и
држат и двете стоки и пакет внимателно. Тогаш контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ако
стоката скршени, ние ќе reissue е бесплатно.
3. Ние нема да го прифати за наплата без причина.И вие мора да му кажете ни што дефектот е од страна на стоки и ни даде
вашата цел број.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот добиле по сте го добиле на стоки. Ако
објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе issuea наплата или
замена за вас. За товар, ние ќе разговараме со другата .
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење
број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со
сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или,
можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да
изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашето разбирање. Вашиот совет е нашата мотивација !

Главните својства

Обликот:
Подарок кутија
Бренд Име:
Schneide
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ES-ГД-046
Материјал:
Цинк Легура
боја:
4 бои
Дијаметар:
62mm
Висина:
46mm
Тежина:
210g
слој:
4

Избор на купувачот