5pcs Neoprene Синџир Остане Заштитник Guard Покрие Синџир Чувари Велосипед Покрие Додаток Dustproof LT-06
Ново

5pcs Neoprene Синџир Остане Заштитник Guard Покрие Синџир Чувари Велосипед Покрие Додаток Dustproof LT-06

DEN 121.00
DEN 161.28

Во форма достапна за нарачката


Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продавница,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Продавница Листа"Ние Обезбеди Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Спецификација : Материјал : Neoprene Големина : Прибл. 22 x 12 x 0.25 cm Боја : Црна тежина : 2Г Опис : Тесни бод и тешки-должност темата за дополнителна сила и издржливост. За подобро да ја заштитите синџирот и рамката. Спречете го вашиот синџир од се оштетени со притискање на синџир престој. Лесен за чистење, лесен за употреба и да ги отстраните. За да се спречи нула, синџир смазка, прашина и нечистотија. Одлично за користење со сите мулти-брзина велосипеди и некои една брзина модели. Пакетот Вклучува : 5 Велосипед Парче Синџир Заштитник
'

Главните својства

Бренд Име:
циклус зона
Број На Модел На:
LT-06

Избор на купувачот