Ле-Риба VIB Риболов Намамат Тешко Вештачки Мамки 77mm/13.8 g Врти Кастинг Океанот Риболов Со BKK Treble Кука
Ново

Ле-Риба VIB Риболов Намамат Тешко Вештачки Мамки 77mm/13.8 g Врти Кастинг Океанот Риболов Со BKK Treble Кука

DEN 230.00
DEN 329.28

Во форма достапна за нарачката


Ле-Риба VIB Риболов Намамат Тешко Вештачки Мамки 77mm/13.8 g Врти Кастинг Океанот Риболов Со BKK Treble Кука
Подетални Информации :
Должина : 77mm
Тежина : 13.8 g
Боја : Според сликата
Тип : Пластични VIB Риболов Намамат
Длабоко : 1m
Кука : VMC кука
Карактеристики :
1. Висок квалитет
2.Natrual живот како 3 D очи
3.Weedless/Snagproof
4.Високо квалитетни пластични
5.Силна куките
6.Живот, како детали
7.Сосема нова совршен дизајн
8.Уникатен движењето што предизвикува предатор да залак
9.Инстант оружје за веднаш акција
Претпазливост :
Се справи со нега
Опасни хемиски наострен куките
Ве молиме да го задржи надвор од мали деца на деца
Не се за човечка исхрана
Напомена :
1. Сликата е вистински производи,allowed (Дозволено) за да се исклучи боја.
2.Ве молиме избор на боја треба пред цел.АКО сакате различна боја, исто така, во ред,но ве молам оставете масажа за да ни каже.Инаку ќе го испратите по случаен избор.Ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
ле-риба
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
DW-22
Боја:
Слика Во Боја
Должина:
77mm
Тежина:
13.8g
Тип:
VIB Риболов Намамат
кука:
BKK Treble Кука
Материјал:
Високо Квалитетни пластични

Избор на купувачот