KNL ХОБИ Vogager Модел PE35072 6 тешки камион тигар-тип средни надградба со метал гравирање парчиња (Т социјални)
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35072 6 тешки камион тигар-тип средни надградба со метал гравирање парчиња (Т социјални)

DEN 2023.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот