Оригинални Дигитални Риба Кука Багаж Скала 50kg/20g Мини Џеб Електронски LCD Виси Скали Патуваат Багаж И Готвење Алатки
Ново

Оригинални Дигитални Риба Кука Багаж Скала 50kg/20g Мини Џеб Електронски LCD Виси Скали Патуваат Багаж И Готвење Алатки

DEN 131.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Оригинални Дигитални Риба Кука Багаж Скала 50kg/20g Мини Џеб Електронски LCD Виси Скали Патуваат Багаж И Готвење Алатки
Карактеристики : Modle : WH-A17 L LCD екранот се Повеќе мерење единици : Кг/Lb/ЏИН/МЛ Брз одговор и стабилни перформанси. Материјал : оригиналниот АБС школка, висока прецизност сензор, стабилни перформанси процесори, висока јачина од не 'рѓосувачки челик куки Сертификат : CE сертификација Спецификации : Опсег / Поделба вредност : 50kg/20g Материјал : ABS, од не' рѓосувачки челик Боја : Црна/ Портокал Единици : Кг/Lb/ЏИН/МЛ LCD големина : 40*17mm Напојување : 1*CR2032 Батерија (не се вклучени) Производ големина : 129*29*30мм Производ тежина : 105g Пакет големина : 136*93*32-милиметри Пакет тежина : 165g Пакување, вклучувајќи : 1 * Преносни Електронски Скала 1 * Прирачник за Корисникот Забелешка : ве Молиме кажете ни бојата што сакате ,или ние ќе го испрати по случаен избор .ние очекуваме да вашата посета .
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Дисплеј Тип:
LCD
Напојување:
1*CR2032 батеријата
Број На Модел На:
WH-A17L
Точноста:
како се покаже
Големина:
129*29*30mm
Тип:
Виси Скала
Капацитет:
50kg
Номинална Оптоварување:
50kg

Избор на купувачот