5 ПАКЕТИ за Еднократна употреба рана дебридман ,затворање&облекување промена колекции на траума старечки manikin обука човечка кожа мозокот черепот
Ново

5 ПАКЕТИ за Еднократна употреба рана дебридман ,затворање&облекување промена колекции на траума старечки manikin обука човечка

DEN 1152.00

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$35
$13.5
$19.88
$12.9
wy-приклучок-на крајот на 5 ПАКЕТИ за Еднократна употреба рана дебридман ,затворање&облекување промена колекции ќе добиете 5 групи промена колекции, како на сликата покажува

Главните својства

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал

Избор на купувачот