Мотоцикл Ditrbike Челик 14T Пред & 32T Задните Sprockets Сет За Бунтовнички CA250 CMX250 1996-2011 CMX250C 2003-2011
Ново

Мотоцикл Ditrbike Челик 14T Пред & 32T Задните Sprockets Сет За Бунтовнички CA250 CMX250 1996-2011 CMX250C 2003-2011

DEN 2463.00
DEN 2831.52

Во форма достапна за нарачката


100% сосема Нов
Боја : Како на сликата
Материјал : челик
Пред : 14 T
Задните : 32 T
Погодни за :
CA250 1996-2011
Бунтовничките CMX250 1996-2011
Бунтовничките CMX250 C 2003-2011
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе се Добие Објект од Иста Како и На Слики. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Главните својства

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
D08311710
Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
830g
Материјал Тип:
Челик
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на купувачот