Uloveido Sterling Silver Earring Австрија Обетки Кристал Сребро 925 Earing Жените CZ Студ Обетки Brincos Simples 40%попуст LR190
Ново

Uloveido Sterling Silver Earring Австрија Обетки Кристал Сребро 925 Earing Жените CZ Студ Обетки Brincos Simples 40%попуст LR190

DEN 240.00
DEN 399.36

Во форма достапна за нарачката


Uloveido Sterling Silver Earring Австрија Обетки Кристал Сребро 925 Earing Жените CZ Студ Обетки Brincos Simples 40%попуст LR190
Uloveido Sterling Silver Earring Австрија Обетки Кристал Сребро 925 Earing Жените CZ Студ Обетки Brincos Simples 40%попуст LR190

Uloveido Sterling Silver Earring Австрија Обетки Кристал Сребро 925 Earing Жените CZ Студ Обетки Brincos Simples 40%попуст LR190

Главните својства

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Стил:
Класичен
Обликотшема:
триаголник
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
LR190 925 Sterling Silver Кубни Циркони Обетки
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
обетки за жени:
925 фунта сребро обетки
Студ Обетки:
жените обетки

Избор на купувачот