Бебе Туш Маса Декорации 95*35CM Туту Табела Здолниште со Висок Стол Оркестарот DIY за Момчиња и Девојки Партија Сет 1-ви Роденден TableCloth
Ново

Бебе Туш Маса Декорации 95*35CM Туту Табела Здолниште со Висок Стол Оркестарот DIY за Момчиња и Девојки Партија Сет 1-ви Роденден

DEN 539.00
DEN 1056.96

Во форма достапна за нарачката


Бебе Туш Маса Декорации 95*35 CM Туту Табела Здолниште со Висок Стол Оркестарот DIY за Момчиња и Девојки Партија Сет 1-ви Роденден Table Cloth
големина : 95*35 CM
Ние брод на светот!
Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплата
Ве молиме имајте на ум 1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот на царинските давачки и 2 : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на 3 : Ако вашата област е далечински во нормален превозот услуга,ние ќе наплаќаат дополнителни превозот цена, можете да ни испратите порака да ја проверите вашата адреса пред цел.
7 дена гаранција за квалитет.Ако мислите дека објектите не се како што е опишано,или скршени предмети за време на породувањето и така натаму,pls контактирајте ме прв,
нејзините моето задоволство за решавање на проблемот со вас,ви благодарам многу!
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди НСД резултат.
Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 работен ден.

Главните својства

Шема:
Полна Боја
Големина:
M
Повод:
Роденден,Забава,Свадба
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H172
Бренд Име:
МАЛКУ.ЛЕТААТ
Материјал:
туту
1:
Бебе Туш Маса Декорации
2:
туту табела здолниште
3:
Висок Стол Оркестарот
szie:
95*35cm

Избор на купувачот