Нови пристигнување Обичај Zippered Правоаголник Гаврил Осипување Перница Случај (Две страни) Висок Квалитет Удобна Перница маска
Ново

Нови пристигнување Обичај Zippered Правоаголник Гаврил Осипување Перница Случај (Две страни) Висок Квалитет Удобна Перница маска

DEN 360.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна. Нови пристигнување Обичај Zippered Правоаголник Гаврил Осипување Перница Случај (Две страни) Висок Квалитет Удобна Перница покрие Детали за Производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер. Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични Боја : Како на сликата show (Боите можат да се разликуваат за различни монитори.) е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Шема : Двете Страни е Применливо Луѓе : Универзална Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Спецификација : Еден-парче Пакет За : Самостојно ги користите или подарок Големина : мулти-големина pillowcase (Можете да изберете големина ти треба) Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат. 1.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. 2.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето. 3. Оваа pillowcase се мие со Топла вода

Главните својства

Големина:
45X35cm two sides, 40x60cm two sides, 45X75cm two sides, 50X75cm two sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
400TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
xxihlive
Број На Модел На:
Retangle
Тип:
Декоративни Pillowcases
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
60
боја:
Како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Применливи Луѓе:
Универзална
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
50% памук, 50% полиестер
Големина:
multi size
Шема:
Двете Страни
Спецификација:
Single-piece Package
слика:
Габриел Испаѓање

Избор на купувачот