C4251-69001 Formatter одбор собранието за HP Laserjet 4050 печатач делови
Ново

C4251-69001 Formatter одбор собранието за HP Laserjet 4050 печатач делови

DEN 1920.00

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме имајте во предвид :
1. Поради царинска политика разлики, можни даноци исплатени од страна на купувачот , како примерокот, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме
2. Оригиналното пакување е многу голема,Брод без Оригиналната Кутија!
3. Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени други изразат компанија за вас, брзина може да биде побавно, ве молиме за разбирање.
C4251-69001 користи во следниве Модели : HP Laser Jet 4050 220 V C4251 A HP Laser Jet 4050 USB 220 V C7829 B HP Laser Jet 4050 N 220 V C4253 A HP Laser Jet 4050 SE 220 V C4255 A HP Laser Jet 4050 T 220 V C4252 A HP Laser Jet 4050 TN 220 V C4254 A Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата.(Пон-Саб). Сите пакети се придружени со Следење на број. Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Политика на враќање : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и со оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба! Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас, прво доколку постои било каков проблем со објектот или испорака! Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)! Tian Ying Технологија, Inc. За да се обезбедат повеќе вредни услуги, производи и опсег : Нова & Обновена Печатач и застарени компјутерски производи Електронски компоненти и делови за Резервни Делови : Нови,се користи и трговија на големо е Тешко Да се Најде и застарена технологија производи Гуангжу Tian Ying Најдобро продаван домашни и странски повеќе од 50 провинции и автономни региони во Европа, Америка, Африка,Југоисточна Азија повеќе од 10 области. Други Плотер Печатач делови : Главната Логика Одбор; Електронски модул; Превоз Појас; Енкодер лента ; Заостанува Кабел; Меморија; Network Cards; X-Y Мотор; Напојување; Услуга Станица; Мастило Снабдување Станица; Спојување Собранието; Скенери; ADF; Валјаци; Formatter HD; Control Panel; Моќ Модул; Печатач Хард Дискови; Превземање на Собранието; Превоз; Скенер Assy; Дуплекс Единици.. Skype : plotterparts
Телефон : 86-13602732852 Г-дин ЏИНГ

E-mail : plotterparts на yahoo.com

Главните својства

Бренд Име:
Hp
боја:
Зелена
Број На Модел На:
Laserjet 4050
Тип:
Други
Дел Број:
C4251-69001
Состојба:
Оригиналниот расклопување
статус:
на располагање
Превозот Пакет:
Општи Индустриски Пакување
Местото на Оригиналот :
Guangdong,Кина
is_customized:
Yes

Избор на купувачот