Бања Производ Од Не 'Рѓосувачки Челик Туш Главата Бар Цевка Од Нерѓосувачки Челик Не' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Туш Лизгачки Бар Носителот
Ново

Бања Производ Од Не 'Рѓосувачки Челик Туш Главата Бар Цевка Од Нерѓосувачки Челик Не' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Туш Лизгачки

DEN 2371.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
8016
Бренд Име:
YoungDaka
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површина По Завршувањето:
Бранеа

Избор на купувачот