2017 Нови Tear Drop Фокс Маска Опал Ѓердан Шарм Цвет Природен Камен Pendant Изјава Ѓердани Новина Подарок
Ново

2017 Нови Tear Drop Фокс Маска Опал Ѓердан Шарм Цвет Природен Камен Pendant Изјава Ѓердани Новина Подарок

DEN 148.00
DEN 184.80

Во форма достапна за нарачката


2017 Нови Tear Drop Фокс Маска Опал Ѓердан Шарм Цвет Природен Камен Pendant Изјава Ѓердани Новина Подарок Објект спецификите Состојба : Нова без ознаки Материјал : природен кварц камен+алуминиумски Стил : Фокс Маска Синџир Големина : Околу 45+5cm Pendant Големина : Околу 3*5cm Боја : Сребро Пакет се вклучени 1 x Ѓердан
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
28SN0517S-FA16
Обликотшема:
Слика

Избор на купувачот