Трговија на големо 12-20 mm Стап Форма Природни Сина, Пурпурна Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија Материјал Влакно 15
Ново

Трговија на големо 12-20 mm Стап Форма Природни Сина, Пурпурна Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија Материјал Влакно

DEN 187.00
DEN 252.00

Во форма достапна за нарачката


Трговија на големо 12-20 mm Стап Форма Природни Сина, Пурпурна Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија Материјал Влакно 15" За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Главните својства

Објектот Дијаметар:
12 to 20mm
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Број На Модел На:
Стап Форма сина, пурпурна камен
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Marquise Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Камен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm
Надвор големина:
за 12-20 cm
Тип:
Стап Форма сина, пурпурна камен
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
должина на влакно:
38-40cm

Избор на купувачот