Чендлер 2017 925 Sterling Silver Плоштадот Секогаш Шарм Прстен За Жените Засекогаш Свадба Бенд Вечно Пријателство Помине Прст Накит
Ново

Чендлер 2017 925 Sterling Silver Плоштадот Секогаш Шарм Прстен За Жените Засекогаш Свадба Бенд Вечно Пријателство Помине Прст

DEN 106.00
DEN 162.72

Во форма достапна за нарачката


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
Чендлер 2017 925 Sterling Silver Плоштадот Секогаш Шарм Прстен За Жените Засекогаш Свадба Бенд Вечно Пријателство Помине Прст Накит
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Главните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
0608-12
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Писмо
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Панк/Едноставен/Boho
Облик/Шема:
Плоштад Секогаш Шарм
925 Sterling silver:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Прстен:
Валентин Подароци
прст пети прстен:
Accessary /Подароци
боја:
Сребрена/Прозрачна Жолта Глеѓ
Материјал:
925 солидна сребрен прстен
Пол:
Жените/Женски/Girls/Љубовник
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Избор на купувачот